Witamy na stronie,
Centrum Medyczne i Kardiologiczne
Tomasz Kuss

Zarejestruj się na wizytę
On-Line

„To, co możesz uczynić,
jest tylko maleńką kroplą w ogromie 
oceanu, ale jest właśnie tym,
co nadaje znaczenie Twojemu życiu.”

Albert Schweitzer

Kontakt

Telefon: +48 660 290 909

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Rejestracja On-Line

Godziny Otwarcia

Informacje dla pacjentów:


Poniedziałek 9:00 - 15:00


Wtorek 9:00 - 19:00


Środa 9:00 - 15:00


Czwartek 9:00 - 15:00


Piątek 9:00 - 20:00


Aktualności:


FIBROSCAN- NOWY TERMIN

W związku z dużym zainteresowaniem badaniem wątroby, pragniemy poinformować, że udało nam się zorganizować dla Państwa kolejny termin- 19 lutego tj. sobota.

Na badanie należy zgłosić się na czczo.

Więcej informacji o akcji znajdziecie w zakładce Profilaktyka oraz w naszej rejestracji.

♦ Ilość miejsc ograniczona! 

Rejestracja telefoniczna:
PON-PT ⏰ w godz. 9.00 - 15.00

+48 660 290 909


Zadzwoń, a udzielimy Ci wszelkich informacji.


BEZPŁATNE AKCJE

Mamy dla Was kolejne trzy niespodzianki.


1) Pierwszych 20 pacjentów, którzy umówią się na konsultacje do specjalisty chorób płuc- pulmonologa otrzymają rabat -50% na badanie spirometrii.

2) W środę 26 stycznia od godz. 9 do 12 oraz w piątek 28 stycznia od godz. 15 do 18 odbędą się BEZPŁATNE konsultacje z fizjoterapeutą podczas, których będzie można:


☑️uzyskać informacje na temat istniejącego problemu podczas przeprowadzonego wywiadu i badania funkcjonalnego,
☑️zasięgnąć porady na temat leczenia i rehabilitacji,
☑️ ustalić propozycję ewentualnej terapii.


Ale to nie wszystko... ⬇


♦ Dodatkowo pacjenci, którzy skorzystają z bezpłatnych konsultacji i zapiszą się na terapię, otrzymają rabat 10% na wizytę fizjoterapeutyczną (do 5-ciu kolejnych wizyt).
♦ WAŻNE! Prosimy, aby pacjent zabrał ze sobą dokumentację medyczną i badania diagnostyczne związane z pojawiającym się problemem, jeżeli takowe posiada. W celu przeprowadzenia ewentualnego badania funkcjonalnego, prosimy również o niekrępujący ubiór.

3) Zapraszamy również na bezpłatne badanie analizy składu ciała z dietetykiem, a dowiesz się w jakich proporcjach Twoje ciało składa się z:


☑️ wody,
☑️ masy mięśniowej,
☑️ tkanki tłuszczowej,
☑️ jaka jest Twoja waga,
☑️oraz jaki jest Twój wiek metaboliczny. ⬇

♦ Ilość miejsc ograniczona! 

Rejestracja telefoniczna:
PON-PT ⏰ w godz. 9.00 - 15.00

+48 660 290 909


Zadzwoń, a udzielimy Ci wszelkich informacji.


Mamy dla Was Noworoczną niespodziankę.


Pierwszych 40-stu pacjentów, którzy umówią się na wizytę do pulmonologa, dietetyka lub fizjoterapeuty, otrzymają bezpłatne badanie lipidogramu, które odbędzie się w naszym Centrum.

Rejestracja telefoniczna:
PON-PT ⏰ w godz. 9.00 - 15.00

+48 660 290 909


Zadzwoń, a udzielimy Ci wszelkich informacji.
rejestracja online http://tomaszkuss.pl/e-rejestracja

Na wszelkie pytania odpowiemy również pod adresem e-mail: cmktomaszkuss@wp.pl


FibroScan

W związku z dużym zainteresowaniem badaniem wątroby, pragniemy poinformować, że udało nam się zorganizować dla Państwa kolejny termin- 15 stycznia. Więcej informacji o akcji znajdziecie w zakładce Profilaktyka oraz w naszej rejestracji.


22.12.2021r.

Drodzy Pacjenci,

z okazji zbliżających się Świąt, cały zespół naszego Centrum życzy każdemu z Was spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu Łask Bożych w Nowym Roku. Dbajcie o siebie nawzajem. 

Jednocześnie informujemy, że w dniach 24 grudnia oraz 31 grudnia nasze centrum będzie nieczynne.


NOWY SPECJALISTA- PULMONOLOG

13.12.2021r.

Od 28 grudnia będzie w naszym centrum przyjmował nowy specjalista- pulmonolog. Informujemy, że rejestracja na pierwszy dostępny termin została uruchomiona. 


BEZPŁATNE badanie lipidogramu w naszym Centrum!

30.11.2021r.

Zapraszamy 9 grudnia, 15 grudnia w godzinach 9:00-12:00 oraz 11 grudnia w godzinach 8:00-12:00 na BEZPŁATNE badanie lipidogramu, które odbędzie się w naszym Centrum Medycznym. Więcej informacji w zakładce -> Bezpłatna akcja zbadaj swój Lipidogram


Zrób Prezent! - Vouchery podarunkowe

16.11.2021r.

Jeżeli chcesz sprawić niespodziankę komuś bliskiemu, ale nie chcesz ryzykować kupna niedopasowanego prezentu, pomyśl o zakupie vouchera (bonu kwotowego) do wykorzystania w naszym Centrum Medycznym i Kardiologicznym Tomasz Kuss. Zadbaj o swoich bliskich razem z Nami!


Nowy specjalista- Fizjoterapeuta

09.11.2021r.

Od grudnia w naszym centrum będzie przyjmowała fizjoterapeuta mgr Anna Glabas. Więcej informacji o niej znajdziecie Państwo w zakładkach "O nas" oraz "Gabinety". 

Zapraszamy również do kontaktu z rejestracją pod nr tel. 660 290 909. 


FibroScan

09.11.2021r.

W związku z dużym zainteresowaniem badaniem wątroby, pragniemy poinformować, że udało nam się zorganizować dla Państwa kolejny termin- 11 grudnia. Więcej informacji o akcji znajdziecie w zakładce Profilaktyka oraz w naszej rejestracji.


Nowy specjalista- Chirurg Dziecięcy

18.10.2021r.

Od listopada w naszym centrum będzie przyjmował spec. chirurgii dziecięcej lek. Rafał Mackiewicz. Więcej informacji o nowym lekarzu znajdziecie Państwo w zakładkach "O nas" oraz "Gabinety". 

Zapraszamy również do kontaktu z rejestracją pod nr tel. 660 290 909. 


Nowy specjalista- już wkrótce!

13.10.2021r.

Już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na portalu społecznościowym, pojawią się informacje dotyczące nowego specjalisty! 


Terminy dr Tomasz Kuss

13.10.2021r.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie pacjentów na konsultacje u naszego  specjalisty lek. med. Tomasza Kussa, rejestracja rozpoczyna się 1-ego dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc wizyty, chyba, że pierwszy dzień miesiąca przypada na dzień wolny od pracy, wówczas obowiązuje kolejny dzień roboczy.


Rejestracja on-line

27.09.2021r.

Korzystając z rejestracji on-line prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu. By dokończyć proces rejestracji, należy kliknąć w odpowiedni link potwierdzający. Link zostanie wysłany do Państwa w e-mailu po rozpoczęciu rejestracji on-line. Należy pamiętać, że rejestracja do wybranego specjalisty zostanie pomyślnie zakończona w momencie, gdy otrzymają Państwo e-maila o poniższej treści:


Nowoczesny system rezerwacji wizyt on-line
 
Twój specjalista (imię i nazwisko) oczekuje Cię w dniu (data wizyty) o godzinie (godzina wizyty).
Zabierz ze sobą wyniki badań i inne dokumenty niezbędne do przeprowadzenia konsultacji.


System SMS-owego przypominania o wizycie

27.09.2021r.

Szanowni Państwo,

bardzo miło jest nam poinformować, że uruchomiliśmy system SMS-owego przypominania o wizycie.

Na dzień przed umówioną wizytą otrzymają Państwo od nas SMS-a przypominającego o terminie i godzinie wizyty. Dla Państwa wygody można od razu zatwierdzić lub odwołać rezerwację w bardzo prosty sposób – wystarczy odpisać na SMS-a odpowiednio TAK przy potwierdzeniu wizyty lub NIE w momencie kiedy zechcą Państwo wizytę odwołać. System nie rozpoznaje innych komunikatów. Numery, z których wysyłane są SMS-y z przypomnieniem o wizycie służą jedynie do wysyłania wiadomości. W celu kontaktu z Rejestracją prosimy o telefon pod numer: 660-290-909.

Serdecznie zachęcamy do samodzielnego potwierdzania i anulowania wizyt za pomocą odpowiedzi na otrzymany od nas SMS.


Nowy Specjalista - Urolog.

09.08.2021r.

Już od 27.08.2021r. będzie u nas przyjmował specjalista urolog dr n. med. Michał Bryczkowski.

Profilaktyka:

Zbadaj swoją wątrobę

09.11.2021r.

W związku z dużym zainteresowaniem akcją FibroScan, mamy dla Państwa kolejny termin 11.12.2021r.

Świadczymy usługi w zakresie:

Kardiologii

Dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami i wadami układu sercowo-naczyniowego (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych), ich rozpoznawaniem i leczeniem.

Diagnostyki Obrazowej

Dział diagnostyki i informatyki medycznej zajmujący się tworzeniem obrazów zmian fizjologicznych oraz patologicznych zachodzących w ciele ludzkim za pomocą różnego rodzaju oddziaływań fizycznych.

Spirometrii

Badanie czynnościowe układu oddechowego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Badanie wykonuje się przy pomocy urządzenia zwanego spirometrem.

Gastroenterologii

Dziedzina medycyny zajmująca się czynnościami i schorzeniami układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych oraz dróg żółciowych.

Chorób wewnętrznych

Dział medycyny zajmujący się leczeniem chorób narządów wewnętrznych, diagnostyką, profilaktyką oraz ogólną kontrolą stanu zdrowia. Potocznie nazywany interną. Interna zaliczana jest również do najstarszych nauk, która traktuje człowieka holistycznie.

Chirurgii

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym. Jest nauką nadrzędną i zawiera wiele podspecjalności. Sama nazwa chirurgia identyfikowana jest z dziedziną o nazwie chirurgia ogólna.

Ginekologii estetycznej

Jest szczególnie wskazana tym kobietom, u których występuje nietrzymanie moczu spoczynkowe oraz wysiłkowe, patologiczna suchość pochwy bądź jej luźność, przerost warg sromowych mniejszych oraz zrosty i blizny powstałe po nacięciu krocza.

Urologii

Gałąź chirurgii zajmująca się budową, fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego u mężczyzn oraz układu moczowego u kobiet.

Ginekologii

Dział medycyny zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu płciowego kobiety.

Medycyny estetycznej

Dział medycyny, należący do estetologii medycznej zajmujący się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze, zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry, w kolejnym etapie natomiast rekonstrukcyjne, mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. 

Chirurgii naczyniowej

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym chorób naczyń krwionośnych i chłonnych. Jest podspecjalnością chirurgii.

Teleporady

To po prostu klasyczna konsultacja z lekarzem znajdującym się w innym miejscu niż pacjent. Lekarz powinien znajdować się w gabinecie lub w takim miejscu, w którym osoby postronne nie będą mogły go usłyszeć. Rozmowa jest prowadzona telefonicznie lub przy wykorzystaniu aplikacji do połączeń wideo.

Galeria