lek. Małgorzata Barkowska-Czerniak

lek. Małgorzata Barkowska-Czerniak


lek. Małgorzata Barkowska-Czerniak

lek. Małgorzata Barkowska-Czerniak

specjalista neonatolog, pediatra, certyfikowany doradca laktacyjny


Świadczenia medyczne w zakresie :

  • Usg bioderek
  • Podcięcie wędzidełka - polega na przecięciu błony w poziomie. Zabieg umożliwia złączonym tkankom większą ruchliwość. Wędzidełko języka jest podcinane za pomocą nożyczek chirurgicznych. Jest to świadczenie małoinwazyjne, bezbolesne i trwa zaledwie kilka minut. Podcięcie wędzidełka nie wymaga szczególnego przygotowania, a może uchronić przed problemami z ssaniem oraz w późniejszym wieku przed wadami mowy.
    Zabieg jest zalecany, kiedy dziecko ma ograniczony ruch w buzi i ograniczone możliwości wysuwania języka do przodu. ma problemy z ssaniem piersi.
  • Konsultacje z zakresu neonatologii - Dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób dzieci w okresie prenatalnym i noworodkowym. Lekarz neonatolog sprawdza i ocenia stan zdrowia dziecka krótko po jego urodzeniu, m.in. sprawdza podstawowe odruchy , bada wzrok, osłuchuje serce maluszka oraz wykrywa i leczy różne patologie w rozwoju noworodków

Rejestracja:


Dzień Tygodnia Godzina
pon. - pt. 09:00 - 15:00


Terminy przyjęć:


Dzień tygodnia Godzina
Wtorek 15:00 - 19:00


Przyjęcia pacjentów raz w miesiącu

Rejestracja Telefoniczna

adres e-mail

Adres

Ułańska 6, ŻninProjekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”