Vouchery podarunkowe

Vouchery podarunkowe

Zrób Prezent!

Jeżeli chcesz sprawić niespodziankę komuś bliskiemu, ale nie chcesz ryzykować kupna niedopasowanego prezentu, pomyśl o zakupie vouchera (bonu kwotowego) do wykorzystania w naszym Centrum Medycznym i Kardiologicznym Tomasz Kuss. Zadbaj o swoich bliskich razem z Nami!

Mogą Państwo wybrać Voucher Podarunkowy o wartości*, która Państwu odpowiada.
Po dokonaniu wpłaty całości kwoty na konto bądź opłacenia w naszej placówce Voucher Podarunkowy w eleganckiej formie zostanie przesłany pocztą pod wskazany adres lub będzie oczekiwał na odbiór w rejestracji Centrum Medycznego i Kardiologicznego Tomasz Kuss.
Okres wykorzystania Vouchera przez Osobę Obdarowaną to 6 miesięcy od daty zakupu.

Przed zakupem vouchera zapoznaj się z naszym regulaminem. 

Vouchery można zakupić kontaktując się z rejestracją pod numerem tel. 660-290-909. Zadzwoń, a udzielimy Ci wszelkich informacji.

Na wszelkie pytania odpowiemy również pod adresem e-mail:  cmktomaszkuss@wp.pl

*Vouchery są wydrukowane na kwoty od 100 do 500 zł rocnąco co 50 zł.
Projekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”