Sprzęt medyczny

„Sprzęt medyczny”

Image

ACUSON Juniper

Aparat ACUSON Juniper został zaprojektowany, aby oferować transmisję o wysokiej dokładności oraz pozyskiwać sygnały, które zmniejszają szumy oraz oferują najwyższą jakość obrazów. ACUSON Juniper jest jednym z najmniejszych ultrasonografów w swojej klasie jednak mieści on w sobie nadzwyczajne możliwości. Juniper waży średnio o 27% mniej i jest o 36% mniejszy niż inne aparaty tej klasy. Funkcjonalny design bezproblemowo zwiększa wydajność kliniczną Juniper’a oraz pozwala na łatwiejsze poruszanie się między badaniami.

Acuson X300 Premium Edition

System ultrasonograficzny ACUSON X300 PE 7.0. To kompleksowy ultrasonograf klasy premium oferujący szeroką gamę zastosowań w dziedzinie obrazowania ACUSON X300 PE sprawdza się wyjątkowo dobrze w wielu różnych zastosowaniach klinicznych. Łączy w sobie najlepszą dla swojej klasy jakość obrazu oraz solidny zestaw.
Image
Image

Bieżnia Trackmaster TMX425

Bieżnia Trackmaster TMX425 została zaprojektowana tak, by być najlepszą na rynku bieżnią do badań wysiłkowych. Posiada smukłą konstrukcję, jest cichsza i wytrzymalsza od innych, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Bieżnia jest samokalibrująca i praktycznie nie wymaga konserwacji.

5P1 Głowica Phased Array

Szerokopasmowa głowica sektorowa Phased Array, o paśmie podstawowym 1 – 5 MHz. Wykonana w technologii Single Crystal. Głowica przeznaczona jest do badań kardiologicznych, jamy brzusznej, położniczych, a także do badań dla medycyny ratunkowej.
Image
Image

7C2 Głowica Curved Array

Szerokopasmowa głowica konweksowa, wykonana w technologii Hanafy Lens oraz wykorzystująca technologię MultiHertz o paśmie podstawowym 2 - 7 MHz. Głowica przeznaczona jest do diagnostyki narządów jamy brzusznej, ginekologiczno-położniczej, miednicy, płuc, kręgosłupa, urologii, badań naczyniowych.

11L4, Głowica Linear Array

Szerokopasmowa głowica liniowa, Virtual Format, o paśmie podstawowym 3 – 13 MHz. Głowica przeznaczona jest do obrazowania małych narządów (tarczyca, piersi, jądra), układu mięsniowo-szkieletowego, naczyń (P-Vascular, C-Vascular), a także do badań dla medycyny ratunkowej.
Image
Image

10MC3, Głowica Endocavity

Szerokopasmowa głowica endokawitarna, o paśmie podstawowym 3 – 10 MHz wykorzystująca wysokiej jakości przetwornik oraz technologię MultiHertz. Głowica przeznaczona jest do badań ginekologiczno-położniczych,  urologicznych, a także do badań dla medycyny ratunkowej.

Holter ciśnieniowy TM2430

Rejestrator do 24-godzinnego monitorowania ciśnienia krwi
• Oscylometryczna metoda pomiaru,
• Nieulotna pamięć 350 pomiarów,
• Programowalne interwały od 5 do 120 minut,
• Wyświetlanie daty i czasu, wyników pomiaru i statusu rejestratora.
Image
Image

X-Scribe II

KOLEJNA GENERACJA SYSTEMÓW WYSIŁKOWYCH MORTARY. System X-Scrible II jest produktem najnowszej generacji. Osadzony na platformie Windows posiada szereg charakterystycznych cech tego systemu. System oferowany jest w wersji TELEMETRY bezprzewodowej i klasycznej wersji DIRECT przewodowej.

X12+

Jedyny diagnostyczny 12 kanałowy nadajnik EKG. Swoboda ruchów W trakcie testu wysiłkowego X12+ uwalnia pacjenta od uciążliwych kabli łączących go z systemem. Zwarty i lekki X12+ został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu pacjenta w czasie badania.
Image
Image

H-Scribe

3/12-kanałowy SYSTEM HOLTEROWSKI. Rzeczywiste zapisy z 3/12 kanałów Ciągła rejestracja EKG "beat-by-beat" w pamięci nieulotnej flash dostarcza danych do analizy arytmii i analizy epizodów niedokrwienia. Odprowadzenia standardowe Einthovena, Goldbergera i Wilsona.

H3+

Nowa definicja pojęcia mały. Mały i lekki H3+ waży tylko 1 uncję (28 g) i jest tak lekki, że pacjent ledwie jest w stanie wyczuć jego obecność. Jego wymiary to 64x25x19mm. Ciągły 2/3-kanałowy zapis. Rejestracja trzech odprowadzeń standardowych II, III i V lub opcjonalnie dwóch odprowadzeń dwubiegunowych.
Image
Image

H12+

12-kanałowy cyfrowy rejestrator holterowski. Ciągła rejestracja 12-odprowadzeń H12+ dostarcza rzeczywistych zapisów "beat-by-beat" z 12 standardowych odprowadzeń EKG. Rejestrator analizuje "on-line" zapis i przygotowuje dane dla programu H-Scribe. Efektem jest radykalne skrócenie czasu odczytu.

MYLAB30 GOLD Cardiovascular

Nowoczesny, cyfrowy echokardiograf posiada właściwości niezbędne we współczesnej echokardiografii. Dzięki swojej mobilności i wszechstronności diagnostycznej jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w echokardiografii jak i do wszystkich innych badań ultrasonograficznych.
Image
Image

Fotel ginekologiczny

Videoprinter USB BW Mitsubishi

Czarno-biała drukarka, umożliwiająca szybki wydruk obrazów oraz raportów.
Image
Image

Aparaty KTG – Kardiotokografy L8 Luckcome teraz z analizą badania STV!

Aparat KTG L8 Luckcome wyposażony w duży, kolorowy ekran 7" LCD umożliwia wygodny monitoring kardiotokograficzny takich parametrów jak: FHR (cardio), TOCO (skurcze macicy), FMOV (ruchy płodu). Komfort pracy zapewnia także zaawansowany system obróbki sygnału DSP, dzięki któremu nie słychać żadnych niepożądanych dźwięków, zaburzających rytm pracy. KTG dzięki wbudowanej drukarce termicznej pozwala na bieżące drukowanie monitorowanych parametrów. Czytelny i wyrazisty wydruk o szerokości 110 mm ułatwia prawidłową interpretację wykresu.Projekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

Kontakt

 Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
Tomasz Kuss

ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

Rejestracja: +48 660 290 909
pon. - pt. 09:00 - 15:00

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Instagram: cmtk