Nasz zespół

„Centrum Medyczne i Kardiologiczne Tomasz Kuss”

Image

Centrum Medyczne i Kardiologiczne Tomasz Kuss, to nowoczesny ośrodek medyczny oferujący profesjonalne i kompleksowe usługi diagnostyczne oraz terapeutyczne w dziedzinach min.: chorób wewnętrznych, kardiologii, ginekologii, chirurgii ogólnej i dziecięcej, chirurgii naczyniowej medycyny estetycznej i  przeciwstarzeniowej, medycyny regeneracyjnej, ginekologii estetycznej, ortopedii, flebologii, pulmonologii, gastroenterologii, dietetyki, fizjoterapii i wielu innych.

Wykonujemy diagnostykę obrazową m.in.: USG, ECHO SERCA, USG Doppler, badania holterowskie, EKG, spirometrię, a także kierujemy naszych pacjentów na badania Rezonansu Magnetycznego oraz Tomografii Komputerowej.


Oferujemy Państwu porady i leczenie pod okiem wykwalifikowanej kadry, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, w atmosferze zaufania i szacunku.
Placówka  powstała w celu poprawy dostępności usług medycznych na najwyższym poziomie w trosce o zdrowie każdego pacjenta.

Nasi specjaliści

mgr Alicja Sadowskapsycholog
  Michał Błaszczykfizjoterapeuta
   lek. Małgorzata Barkowska-Czerniakzabiegi z medycyny estetycznej , specjalista neonatolog, pediatra, certyfikowany doradca laktacyjny
    lek. Michalina Borzych-Szczechlekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
     lek. Rafał Mackiewiczspecjalista chirurgii dziecięcej
      dr n. med. Michał Molskispecjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej
       mgr Agata Bereźnickadietetyk kliniczny i sportowy
        mgr Anna Glabasfizjoterapeuta
         lek. Michał Walczakspecjalista gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych
          lek. Michał Duczmalspecjalista ginekologii i położnictwa
           lek. Tomasz Kussspecjalista chorób wewnętrznych i medycyny ratunkowej, ultrasonografista i echosonografista
            lek. Maciej Jabłońskirezydent w trakcie specjalizacji z kardiologii
             lek. Tomasz Zającspecjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych
              lek. Jacek Poradaspecjalista medycyny estetycznej, specjalista ginekolog i położnik
               lek. Beata Anna Polakspecjalista neurolog
                lek. Maciej Radzimierskispecjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
                 lek. Jarosław Czerniakspecjalista chorób płuc, lekarz chorób wewnętrznych
                  dr n. med. Michał Bryczkowskispecjalista urolog

                   Personel medyczny

                   Klaudia Sowa-Yuzvenkoelektroradiolog, mgr zdrowia publicznego, koordynator centrum medycznego

                   Klaudia jest absolwentką dwóch kierunków na Wydziałe Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Uzyskała dyplom pierwszego stopnia na kierunku elektroradiologii oraz tytuł magistra zdrowia publicznego. Charakteryzują ją wyrozumiałość, zaangażowanie, a także empatia w stosunku do pacjentów, dlatego po kilku latach pracy na stanowiskach zarządzających w międzynarodowych korporacjach, w 2019 roku zdecydowała się na podjęcie pracy w zawodzie w Pałuckim Centrum Zdrowia w Żninie oraz jako koordynator w naszym Centrum Medycznym.

                    Sandra KusykPielęgniarka, Asystentka Medyczna

                    Absolwentka studiów licencjackich oraz magisterskich Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku pielęgniarstwo. Posiada specjalizację z pielęgniarstwa chirurgicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na oddziale Geriatrii w MSWiA w Bydgoszczy, obecnie pracuje na oddziale Chirurgii ogólnej w Pałuckim Centrum Zdrowia oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu.

                     Alicja StrzemkowskaRejestratorka Medyczna

                     Alicja ukończyła kurs na rejestratorkę medyczną oraz opiekuna medycznego. Obecnie jest studentką II roku studiów licencjackich na pielęgniarstwie w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Jako przyszła pielęgniarka nabiera doświadczenia odbywając praktyki. Jest pomocna, komunikatywna oraz ambitna. Wytrwale dąży do wyznaczonych celów oraz chętnie niesie pomóc innym.                      Projekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


                      „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

                      Kontakt

                       Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
                      Tomasz Kuss

                      ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

                      Rejestracja: +48 660 290 909
                      pon. - pt. 09:00 - 15:00

                      E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

                      Facebook: cmktomaszkuss

                      Instagram: cmtk