dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

specjalista chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej

Image

Rejestracja:

Dzień Tygodnia Godzina
Poniedziałek - Piątek
08:00 - 15:00

Terminarz wizyt:

Dzień Tygodnia
Godzina
Środa*
12:00 - 19:00
Objaśnienia
*Przyjęcia pacjentów w jedną Środę miesiąca (terminy podawane są podczas rejestracji telefonicznej)

O mnie:


Flebolog akredytowany przez:
– European Board of Phlebology
– Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Michał Molski zdobywał bogate doświadczenie zawodowe w wielu oddziałach chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz flebologii w Polsce i za granicą. Specjalizację z chirurgii ogólnej zdobył w Szpitalu Uniwersyteckim im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizację z chirurgii naczyń uzyskał w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Liczne staże między innymi w Cleveland Clinic w Ohio USA, Montpellier we Francji, Modenie i San Benedetto del Trento we Włoszech, Żlinie w Czechach oraz Ankarze w Turcji pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zabiegów małoinwazyjnych oraz operacji układu żylnego. Zaangażowanie w pracę naukową zaowocowało pracą doktorską, za którą doktor Michał Molski otrzymał wyróżnienie Rady Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

Michał Molski stawia na ciągły rozwój zawodowy, biorąc aktywny udział w konferencjach naukowo-szkoleniowych i warsztatach. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca Akademii Flebologii a także podczas sympozjów krajowych i zagranicznych. Szczególnym zainteresowaniem Michała Molskiego jest flebologia czyli diagnostyka i leczenie zakrzepicy układu głębokiego oraz zespołu pozakrzepowego co stanowi kontynuację wieloletnich badań prowadzonych przez jego ojca, profesora Stanisława Molskiego. Doktor Molski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów ablacji żylaków różnymi technikami, którymi biegle posługuje się wykonując zabiegu hybrydowe. Swoim doświadczeniem dzieli się podczas konferencji naukowych oraz podczas warsztatów organizowanych w Szpitalu Eskulap. Jest wykładowcą na Akademii Flebologii.

Zakres usług:

Świadczenia medyczne w zakresie:
  • chirurgii ogólnej,
  • chirurgii naczyniowej,
  • flebologii,
  • konsultacji medycznych oraz konsultacji z USG,
  • skleroterpii.
Image

Cennik:

Cennik obowiązuje od: 01.03.2023
Nazwa
Cena
 Echoskleroterapia
od 600 zł
 Konsultacja
350 zł
 Konsultacja z USG doppler
500 zł
 Skleroterapia
od 550 zł
 Telekonsultacja
250 zł
 Zamówienie E-recepty
50 zł

Certyfikaty:Projekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

Kontakt

 Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
Tomasz Kuss

ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

Rejestracja: +48 660 290 909
pon. - pt. 09:00 - 15:00

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Instagram: cmtk