lek. Rafał Mackiewicz

lek. Rafał Mackiewicz

specjalista chirurgii dziecięcej

Image

Rejestracja:

Dzień Tygodnia Godzina
Poniedziałek - Piątek
09:00 - 15:00

Terminarz wizyt:

Dzień Tygodnia
Godzina
Środa*
09:00 - 12:00
Objaśnienia
*Przyjęcia pacjentów w jedną Środę w miesiącu (terminy podawane są podczas rejestracji telefonicznej bądź rejestracji on-line).

O mnie:


Absolwent wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zdobywał jako lekarz rezydent chirurgii dziecięcej w Klinice Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu w Gdańsku. Obecnie pracuje jako specjalista chirurgii dziecięcej w Oddziale Klinicznym Chirurgii Dziecięcej SU nr 1 im. Jurasza w Bydgoszczy. Specjalizuje się w chirurgii mało inwazyjnej, jednego dnia oraz drobnych zabiegach w znieczuleniu miejscowym. Dodatkowe kursy: USG jamy brzusznej i tkanek miękkich u Dzieci i Młodzieży.

Zakres usług:

Świadczenia medyczne w zakresie:
  • konsultacji chirurgii dziecięcej,
  • diagnostyki jamy brzusznej, kanałów pachwinowych, jąder, guzków podskórnych,

Cennik:

Cennik obowiązuje od: 01.03.2023
Nazwa
Cena
 

 USG guzków podskórnych
150 zł
 USG jąder
150 zł
 USG pachwin
150 zł
 

 Wizyta lekarska
200 zł
 Wizyta lekarska z USG (jamy brzusznej, kanałów pachwinowych, jąder, guzków podskórnych)
300 złProjekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

Kontakt

 Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
Tomasz Kuss

ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

Rejestracja: +48 660 290 909
pon. - pt. 09:00 - 15:00

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Instagram: cmtk