mgr Alicja Sadowska

Mgr Alicja Sadowska

absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna

Image

Rejestracja:

Dzień Tygodnia Godzina
Poniedziałek - Piątek
09:00 - 15:00

Terminarz wizyt:

Dzień Tygodnia
Godzina
Poniedziałek
16:00 - 18:30
Wtorek
16:00 - 18:30
Środa
16:00 - 18:30
Czwartek
16:00 - 18:30

O mnie:

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu na kierunku psychologia o specjalności psychologii klinicznej. Ukończyłam również przygotowanie pedagogiczne dla psychologów na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
W czasie studiów aktywnie uczestniczyłam w stażach naukowych oraz występowałam na konferencjach w obszarze psychologii społecznej. 
 
Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu, Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych ,,Dziekanka" w Gnieźnie oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żninie. Zdobyłam tam umiejętności w kwestii przeprowadzania indywidualnych konsultacji z Pacjentami, diagnozowania zaburzeń psychicznych oraz oferowania wsparcia psychologicznego dla Pacjentów w kryzysie. Brałam również udział w konsultacjach z osobami uzależnionymi oraz w spotkaniach terapeutycznych dla grup.
Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam pracując zarówno w szkole średniej jak i podstawowej, oferując wsparcie i poradnictwo psychologiczne uczniom, rodzicom i nauczycielom. 
 
Najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do Pacjenta, oferowanie zrozumienia i bezpiecznej, poufnej atmosfery. Przywiązuję dużą wagę do pogłębionego wywiadu psychologicznego oraz pracy zgodnej z tempem pacjenta. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologów. Należę do Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów (OZZP).
 
Pracuję z Pacjentami zmagającymi się m.in: z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju i osobowości, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami neurorozwojowymi, zaburzeniami snu, kryzysami (samotność, rozwód, zdrada, żałoba, myśli samobójcze/rezygnacyjne), traumami (nadużycia seksualne, doświadczenie przemocy, próba samobójcza) czy zaburzeniami osób starszych (demencja/otępienie). 
Oprócz tego prowadzę terapię psychologiczną w zakresie rozwoju osobistego, zwiększaniem świadomości Pacjenta na swój temat, rozwijaniem zasobów i mocnych stron osoby. 

Zakres usług:

Zakres usług:
  • Konsultacje psychologiczne
  • Terapia psychologiczna
  • Diagnoza psychologiczna
  • Interwencja kryzysowa
  • Poradnictwo psychologiczne
  • Psychoedukacja
  • Indywidualny Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

Cennik:

Cennik obowiązuje od: 01.05.2024
Wizyty lekarskie
Nazwa
Cena
 Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) - 50 minut
180 zł
 Następna wizyta - 50 minut
180 zł
 Następna wizyta (dzieci do lat 12) - 45 minut
180 zł

Certyfikaty:Projekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

Kontakt

 Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
Tomasz Kuss

ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

Rejestracja: +48 660 290 909
pon. - pt. 09:00 - 15:00

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Instagram: cmtk