mgr Agata Bereźnicka

mgr Agata Bereźnicka

dietetyk kliniczny i sportowy

Image

Rejestracja:

Dzień Tygodnia Godzina
Poniedziałek - Piątek
09:00 - 15:00

Terminarz wizyt:

Dzień Tygodnia
Godzina
Poniedziałek*
14:00 - 16:00
Objaśnienia
*Przyjęcia pacjentów w co drugi Poniedziałek.

O mnie:


Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Collegium Medium w Bydgoszczy, kierunku dietetyka o specjalności dietoterapia oraz żywienie w sporcie. Od 2016 roku prowadzę własną poradnię dietetyki klinicznej i sportowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w szpitalach uniwersyteckich w Bydgoszczy t.j: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza, Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela oraz w Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy.

Współpracowałam także z zawodniczkami klubu Artego Bydgoszcz. Działając w kole naukowym analizowałam zwyczaje żywieniowe osób chorych na celiakię, co pozwoliło mi na rozszerzenie wiedzy z zakresu diety bezglutenowej. Ukończyłam także kurs z zakresu Żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią. Człowiek uczy się przez całe życie, dlatego swoją wiedzę nieustannie pogłębiam poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Zdrowe odżywianie oraz gotowanie to moja pasja i dlatego chcę się nią dzielić z innymi osobami.

Nieustannie szukam nowych, ciekawych przepisów by dieta nie była nudna i monotonna, a proponowane posiłki były smaczne i inspirujące. W swoich jadłospisach stawiam na naturalne, zdrowe produkty żywnościowe. Talerze moich pacjentów są zawsze pełne, nie wymuszam głodówek. Obserwacja efektów stosowania zalecanych przeze mnie zasad prawidłowego żywienia jest dla mnie motywacją do dalszej pracy.

Zajmuję się zarówno pomocą w zrzucaniu zbędnych kilogramów, jak i dietoterapią, czyli układaniem diet dla osób borykających się z różnymi ednostkami chorobowymi (niedoczynność tarczycy, stłuszczenie wątroby,nadciśnienie, hipercholesterolemia itp.)

Zakres usług:

Konsultacje dietetyczne w zakresie:
  • Analizy wyników badań laboratoryjnych,
  • Analizy dotychczasowego stylu odżywiania,
  • Analizy składu ciała,
  • Diety dla kobiet w ciąży,
  • Diety redukcyjnej,
  • Dietoterapii,
  • Poradnictwa żywieniowego.
Image

Cennik:

Cennik obowiązuje od: 01.05.2023
Nazwa
Cena
 Analiza składu ciała
30 zł
 Dieta 7 dniowa
120 zł
 Dieta 14 dniowa
200 zł
 Dieta dla pary 14-dniowa (150 zł / os.)
300 zł
 Konsultacja dietetyczna
120 zł
 Konsultacja dietetyczna + dieta (120 zł +200 zł)
320 zł
 Konsultacja dietetyczna online
70 zł
 Wizyta kontrolna
60 złProjekt "Utworzenie Centrum Diagnostyki Obrazowej i Kardiologicznej w Żninie" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013.


„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja pt. „Rozwój działalności gospodarczej poprzez udoskonalenie i rozszerzenie usług medycznych oraz zatrudnienie pracownika”

Kontakt

 Centrum Medyczne i Kardiologiczne 
Tomasz Kuss

ul. Ułańska 6, 88-400, Żnin

Rejestracja: +48 660 290 909
pon. - pt. 09:00 - 15:00

E-mail: cmktomaszkuss@wp.pl

Facebook: cmktomaszkuss

Instagram: cmtk